O nas

 

LICZĄ SIĘ LUDZIE

Nasza przygoda z agencją pracy zaczęła się od rozmowy nad tym – czy możemy stworzyć coś wyjątkowego dla pracowników (sami dla siebie szukaliśmy zmian). Zastanawialiśmy się, w jaki sposób „MY” założyciele chcielibyśmy być sami traktowani przez pracodawcę… . I tak krok po kroku narodziła się firma Temberg.

Pragniemy abyście poczuli u Nas bezpieczeństwo i wygodę – to czego sami oczekujemy. A tym samym mogli pracować w sprzyjających dla Was warunkach.

I uzmysłowili sobie, że dla Nas jesteście ważni współtworząc firmę Temberg.

Wcześniej, pracując w firmie zajmującej się ochroną prawną w życiu codziennym i zawodowym, pomagaliśmy pracownikom i pracodawcom, czuliśmy się z tym świetnie – wiedząc, że robimy coś ważnego. Myśląc o dalszym rozwoju założyliśmy agencję zatrudnienia.

Stwierdziliśmy, iż pomagając na co dzień ludziom z zakresu prawa w życiu codziennym i zawodowym, możemy także udzielać wsparcia by móc godnie pracować i zarabiać. Śledziliśmy rynek agencji pracy i doszliśmy do wniosku, że ludzie potrzebują uczciwych reprezentantów swoich interesów i praw. Postaramy się Wam to umożliwić.

Nasza misja jest krystalicznie czysta, każdego roku chcemy pomagać ludziom w znalezieniu miejsc pracy oraz dbać czy mają godne warunki bytowe w miejscu wykonywania pracy. Dlatego skupiamy się całkowicie na naszym największym kapitale czyli ludziach.

NASZA HISTORIA

Krótko na temat jak to się zaczęło…

Pierwszy raz razem spotkaliśmy się na rozmowie kwalifikacyjnej do firmy DAS Ochrona Prawna. To właśnie tam uczyliśmy się jak można pomagać ludziom w różnych sytuacjach życiowych i jakie faktycznie mamy prawa.

Pracowaliśmy z sobą cztery lata, aż doszliśmy do wniosku, że możemy spróbować polepszyć życie nasze, naszych najbliższych, znajomych poszerzając perspektywę samorozwoju.

Postanowiliśmy założyć agencję pracy tymczasowej, by móc nadal pomagać ludziom. Tym razem postanowiliśmy postawić na pomoc w znajdowaniu pracy, a tym samym poprawę warunków życiowych naszych klientów.